Autosuvilat on võimalik broneerida meili teel info@autosuvilarent.ee või helistades +372 5345 4282 . Broneering jõustub 24 tunni jooksul peale tagatisraha laekumist meie arveldusarvele.

Enne broneerimist on võimalik autosuvilaga tutvuda.
Broneerimisel tuleb tasuda tagatisraha (400 €).

Panga rekvisiidid

Saaja: JAHBYGG OÜ
Saaja konto nr: EE582200221053650095
Pank: SWEDBANK AS
Panga aadress: Liivalaia 8, Tallinn 15040

Enne sõiduki reaalset kättesaamist peab rentnik esitama kehtiva juhiloa ja kehtiva isikuttõendava dokumendi (ID kaart või pass). Palume edastada ka kõikide lisajuhtide pildiga dokumentide (juhiluba ja ID-kaart või pass) koopiad. Lubame oma autoelamu rooli juhi, kes omab vähemalt B-kategooria juhiluba, kes on vähemalt 21 aastat vana ja kes omab juhistaaži mitte vähem kui 3 aastat. Rentnik peab nõustuma lepingu tingimustega, kasutama sõidukit vastavalt nendele tingimustele ja kinnitama seda allkirjaga rendilepingul.

Soovime ettemaksu kogu rendiperioodi eest + tagatisraha.
Tagatisraha (400 €) tasutakse broneerimisel.

Autosuvila üleandmiseks kulub ligi 0,5 tundi, mis sisaldab põhjalikku instruktsiooni kasutamise kohta. Anname Teile üle täis kütusepaagiga, täis puhtavee paagiga ja tühja reoveepaagiga ning kahe gaasiballooniga (2x11kg) autosuvila.

Autosuvila tuleb tagastada puhtana (reoveepaak tühi, wc kassett tühi, külmik sulatatud ja puhas, seest koristatud), tangituna ning kokkulepitud ajal ja kohas.